• تلفن : +989126004407
  • ایمیل: info@ircartag.com

خدمات ما

به طاها پلاستیک خوش آمدید

ازجمله خدماتی که شرکت طاها پلاستیک ارائه می دهد می توان به این موارد اشاره کرد:

1. طراحی رایگان

یکی از خدمات این شرکت طراحی رایگان طرح های مورد نظر شماست که طرح را به صورت سه بعدی طراحی کرده تا قبل از ساخت قالب از شکل قاب و طراحی زضایت کامل داشته باشید حتی می توان با ارائه یک سری اطلاعات مشاوره رایگان از ما بگیرید و طراحی های متنوع را ببینید.

2. ازسال نمونه حضوری:

این شرکت به صورت حضوری نمونه کاری از طرح های بایگانی شده خود برای شما ارسال میک ند تا جنس قاب ها مشاهده کنید و مطمئن انتخا کنید.

همچنین تمامی هزینه ارسال نمونه کار به عهده شکرت می باشد و شما هرجای ایران باشید هزینه ای پرداخت نمی کنید.

3. بسته بندی محصولات:

قاب ها در کارتن هایی صدتایی بسته بندی می شود تا هم سالم بماند و هم در جابجایی ها مشکلی ایجاد نشود و همچنین در زمان چیدن فضای کمتری بگیرد.


تولید قاب پلاک

شرکت طاها پلاستیک با تولید انواع قاب پلاک خودرو سواری و سنگین برای محافظت از پلاک خودرو و علاوه براین یه عنوان یک ابزار تبلیغاتی برای تبلیغات نیز استفاد می شود.
با قالب های متفاوت و زیبا برای تمام سلیقه ها قابل استفاده می باشد .

طراحی یک جفت قاب به نام هر شخص

شرکت طاها پلاستیک برای اولین بار در ایران با استفاده از تکنولوژی خاص می توان 1 جفت قاب را تنها با نام یک شخص طراحی کرد تا فرد نام خود را بروری خودرو خود بتواند نصب کند.

قاب پلاک تبلیغاتی

شرکت طاها پلاستیک تولید کننده انواع قاب پلاک خودرو تبلیغاتی متلایز خورده و برجسته که این برجستگی باعث هرچه زیباتر شدن قاب می شود که با رنگ های متفاوت و جذاب از قبیل قرمز ، کرم و طلایی و حتی ترکیب رنگ ها وجود دارد.

قاب پلاک های متلایز خورده

منظور از متالایز و برجستگی این می باشد که مت تبلیغاتی بر روی قاب پلاک چند میل از سطح خود پلاک برجستگی دارد و این به وضوح و زیبایی کار می افزاید و همینطور متالایز هم پوشش براقی است .

طراحی لوگوی خاص بر روی قاب ها

هر نوع لوگوی خاصی را می توان بر روی قاب ها طراحی کرد و به طور مثال لوگوی اختصای یک نمایندگی -اتو گالری و ... تا هر شخصی به نام و یا ولوگوی خاص خود بتواند قاب پلاک ها را دریافت نماید.

متن تبلیغات

نوشته های تبلیغاتی درج شده برروی قاب پلاک می تواند کاملاً متفاوت باشد و بستگی به سلیقه دارد به طور مثال:تبلیغات برای یک نمایندگی خورد می تواند به کشل و ترتیب باشد:
1.نام عملیت 2. کد نمایتدگس 3.شمار ه

درباره طاها پلاستیک


طاها پلاستیک تولید کننده و فروش  قاب پلاک خودرو  (  قاب  محافظ  پلاک   خودرو  ) و  قاب  پلاک  تبلیغاتی  خودرو ، قاب  پلاک  ماشین، نگهدارنده  پلاک   خودرو،  با طراحی بسیار جذاب، قاب  پلاک   خودرو  برجسته و متالایز خورده را دارد.

اطلاعات تماس

   تهران سه راه افسریه 35 متری قصر فیروزه مرکز خرید نیک روز طبقه 3 واحد 417 

    02133816883

    02133816884

02133816885

   09126004407

    این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

نقشه شرکت