• تلفن : +989126004407
  • ایمیل: info@ircartag.com

اخبار

کاور پلاک نمایشگاهی|خرید کاور پلاک با کیفیت

کاور پلاک نمایشگاهی

کاور پلاک نمایشگاهی

طاها پلاست ارائه کننده کاور پلاک نمایشگاهی در انواع مختلف می باشد. علاوه بر کاور پلاک نمایشگاهی ، انواع قاب پلاک خودرو نیز در طاها پلاست عرضه می شود. کاور پلاک یا قاب پلاک خودرو علاوه بر اینکه بعد از نصب ، جلوه و نمای بسیار زیبا و خاصی به خودروی شما می دهد ، از سپر و پلاک خودروی شما تا حدودی حفاظت می کند. البته توجه داشته باشید که این محصول تنها در برابر ضربه هایی مقاومت می کند که شدن نسبتا کمی دارند. درواقع این نوع محصول بیشتر جنبه ی زیبایی دارد تا حفاظتی. 

از کاور پلاک های نمایشگاهی به منظور تبلیغات نیز استفاده می کنند. امروزه بسیاری از نمایشگاه جهت تبلیغات کار خود از قاب پلاک خودرو یا کاور پلاک نمایشگاهی استفاده می کنند. این کار علاوه بر تبلیغات ، باعث زیبایی و جلوه ی خاص خودرو نیز می شود. بر روی کاور پلاک های نمایشگاهی یا قاب پلاک خودرو می توان هر گونه تبلیغی را طراحی کرد تا قاب پلاک خودرو مختص همان نمایشگاه باشد. 

مزایای کاور پلاک

از این نوع محصول اکثرا تعمیرگاه ها ، کارواش ها، نمایشگاه ها، وارد کننده های خودرو و... استفاده می کنند. البته در این مکان ها از این محصول در جهت تبلیغات بهره می گیرند. این کاور ها هم چنین  از خط و خش و هرگونه آسیب از پلاک محافظت می کنند. این نوع قاب ها به گونه طراحی و تولید شده اند که در برابر ضربه های با شدت کم و تابش نور خورشید مقاوم هستند و آسیب نمی بینند. از دیگر مزایای این کاور ها می توان به راحتی در نصب آن ها اشاره کرد که به راحتی قابل نصب روی تمامی خودرو ها می باشند. از دیگر مزایای آن می توان به قابلیت انتقال آن اشاره نمود. شمامی توانید کاور پلاک یا قاب پلاک خودرو به راحتی به خودرویی دیگر انتقال دهید و از این جهت هیچ گونه محدودیتی ندارید.

درباره طاها پلاستیک


طاها پلاستیک تولید کننده و فروش  قاب پلاک خودرو  (  قاب  محافظ  پلاک   خودرو  ) و  قاب  پلاک  تبلیغاتی  خودرو ، قاب  پلاک  ماشین، نگهدارنده  پلاک   خودرو،  با طراحی بسیار جذاب، قاب  پلاک   خودرو  برجسته و متالایز خورده را دارد.

اطلاعات تماس

   تهران سه راه افسریه 35 متری قصر فیروزه مرکز خرید نیک روز طبقه 3 واحد 417 

    02133816883

    02133816884

02133816885

   09126004407

    این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

نقشه شرکت