• تلفن : +989126004407
  • ایمیل: info@ircartag.com

اخبار

قاب پلاک خام

قاب پلاک خام باعث زیبایی و امنیت پلاک میشود

قاب پلاک خام این از جمله لوازم یدکی جانبی خودرو است. قاب نمره که به نام قاب پلاک نیز معروف است، وظیفه آن نگهداری و ثابت نگه داشتن پلاک خودرو می باشد. قاب پلاک در قسمت عقبی خودرو و روی درب صندوق عقب خودرو قرار می گیرد. قاب پلاک از جنس پلاستیک فشرده می باشد. قاب پلاک در زیبا نشان دادن ظاهر خودرو و نیز ثابت نگه داشتن پلاک عقبی خودرو روی درب صندوق، نقش مهمی ایفا می کند. پلاک در خودرو نقش پراهمیتی دارد، بنابراین حفظ و نگهداری قاب در محل قرارگیری پلاک بسیار مهم است. قاب پلاک خام معمولا رنگ نشده و به صورت خام و بی رنگ است. بی رنگ بودن به شما امکان می دهد که آن را بر اساس نیاز و متناسب با رنگ بدنه خودرو خود رنگ آمیزی کنید. قاب پلاک خام در برابر ضربه و فشاربسیار مقاوم است و با وارد شدن فشار به آن دچار ترک و شکستگی زودهنگام نمی شودو باعث می شود سپر خودرو دچار آسیب یا رنگ پریدگی نشود استفاده از قاب پلاک یک امر کاملا ضروری می باشد داشتن طراحی زیبا و فرم مناسب از نکات قابل توجه در حین خرید این قطعه است. به دلیل حفظ مسائل امنیتی، سالم ماندن پلاک و جلوگیری از افتادن و گم شدن آن هنگام تعویض قاب پلاک، لازم است پلاک را دقیق و مناسب نصب کنید.
قاب پلاک خودرو به عنوان محافظ پلاک می باشد که می توان از آن به عنوان ابزار تبلیغاتی نیز استفاده نمود یعنی می توان با استفاده از قاب پلاک محصولات خود راتبلیغ کنید که این امر هم به صورت عمده نیز امکان پذیر می باشد
قاب پلاک خودرو به شکل مستطیل شکل است که ابعاد و طول و عرض آن به ترتیب 53 و 13/5 می باشد. این محصول برای اولین بار در ایران به شکل برجسته و منالایز خورده تولید می شود.

نصب قاب پلاک خودرو

در وسط قاب پلاک دو قفل وجود دارد ، دور تا دور قاب جداره دارد و در قسمت زیر تبلیغات فضای خالی وجود دارد.ابتدا قسمت پایین پلاک و در زیر محل تبلیغات قرار می دهیم و پلاک را پایین می کشیم.سپس پلاک را به سمت بالا و درون جداره بالای هل می دهیم تا قاب به سر جای خود برود و مطمئن می شویم که پلاک در محل خود قرار گرفته است.زمانی که پلاک کاملا درون قاب قرار گرفت آنگاه با استفاده از دو پرچ به خودرو نصب می کنیم

درباره طاها پلاستیک


طاها پلاستیک تولید کننده و فروش  قاب پلاک خودرو  (  قاب  محافظ  پلاک   خودرو  ) و  قاب  پلاک  تبلیغاتی  خودرو ، قاب  پلاک  ماشین، نگهدارنده  پلاک   خودرو،  با طراحی بسیار جذاب، قاب  پلاک   خودرو  برجسته و متالایز خورده را دارد.

اطلاعات تماس

   تهران سه راه افسریه 35 متری قصر فیروزه مرکز خرید نیک روز طبقه 3 واحد 417 

    02133816883

    02133816884

02133816885

   09126004407

    این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

نقشه شرکت