• تلفن : +989126004407
  • ایمیل: info@ircartag.com

اخبار

فروش پلاک ماشین

فروش پلاک ماشین  از جمله خدمات طاها پلاستیک تولید کننده و فروش قاب پلاک خودرو هستند.

 

برای خرید و فروش پلاک ماشین مجموعه ما بهترین پلاک ماشین با کیفیت و مرغوبیت را تولید می نماید. در دوران گذشته به درشکه ها و گاریها پلاک هایی چسبانده می شد و دارای شماره بودند. شهرداری وظیفه پلاک گذاری را برعهده داشت. تعویض و نصب پلاک بر روی خودرو در ایران برای زمان گذشته می باشد. سابقه پلاک خودرو در ایران به بسیار گذشته برمی گردد. و به ورود نخستین خودرو به ایران باز می گردد.
پلاک‌های وسایل نقلیه ایرانی شامل یازده نوع برای خودروها و پلاک موتورسیکلت‌ها می باشند، که در چهار رنگ صادر می گردند. شماره‌گذاری خودروها نیز به این شکل صورت می گیرد که می‌توان از شماره پلاک آن‌ها به اطلاعاتی مانند استان صادرکننده پلاک، تاریخ صدور پلاک و … آگاه شد. پلاک‌ها شامل موارد زیر می باشد: شخصی، تاکسی، عمومی، دولتی، جانبازان و معلولین، ترانزیت، کشاورزی، تشریفات، نظامی، تاریخی، موتورسیکلت‌ها، مناطق آزاد تجاری صنعتی


رنگ های مختلف پلاک خودرو در ایران


بیشتر پلاک های موجود در کشورما به رنگ سفید می باشند، پلاک های سفید را به ۳ دسته تقسیم می کنند:
در صورتی که پلاک با حرف گ شروع شود مخصوص خودروهای گذر موقت می باشد. این مدل خودرو ها فقط به مدت یک ماه اجازه تردد دارند.
پلاک های با نماد ویلچر مخصوص معلولین و جانبازان می باشند و باقی مانده پلاک ها عادی می باشند.
پلاک های به رنگ زرد شامل دو رده می شود: وسایل نقلیه کشاورزی، خمل و نقل عمومی. پلاک های زرد با حرف ک منظور ادوات کشاورزی می باشند. پلاک های زرد با حرف ع مربوط به حمل و نقل عمومی هستند.
پلاک های سبز شامل دو رده هستند: نیروهای انتظامی، راهنمایی و رانندگی و سپاه پاسداران جمهوری اسلامی. پلاک های سبز با حرف پ برای نیروی انتظامی، پلیس رهنمایی رانندگی می باشند. پلاک های حرف ث مربوط به سپاه می باشد
پلاک های قرمز متعلق به دولت هستند، پلاک های قرمزی که کلمه تشریفات روی آنها حک شده مربوط به خودروهای تشریفات دولتی می باشند و پلاک های قرمز با حرف الف خودروهای دولتی هستند و بسیار محدود در سطح شهر دیده می شد. یکی دیگر از خدمات مجموعه ما در جهت بالا بردن رضایت مشتریان قاب پلاک خودرو می باشد.
جهت سفارش قاب پلاک ماشین با شماره زیر تماس حاصل نماید .
09126004407 -02133816885

درباره طاها پلاستیک


طاها پلاستیک تولید کننده و فروش  قاب پلاک خودرو  (  قاب  محافظ  پلاک   خودرو  ) و  قاب  پلاک  تبلیغاتی  خودرو ، قاب  پلاک  ماشین، نگهدارنده  پلاک   خودرو،  با طراحی بسیار جذاب، قاب  پلاک   خودرو  برجسته و متالایز خورده را دارد.

اطلاعات تماس

   تهران سه راه افسریه 35 متری قصر فیروزه مرکز خرید نیک روز طبقه 3 واحد 417 

    02133816883

    02133816884

02133816885

   09126004407

    این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

نقشه شرکت